Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanárok! Miért köteles egy...

Tanárok! Miért köteles egy tanár helyettesíteni egy olyan másik tanárt aki ott van az épületben és a telefonját nyomkodja-újságot olvas?

Figyelt kérdés

Tanárok! Valaki magyarázzon meg nekem valamit!


Egy tanár köteles-e helyettesíteni egy másik tanárt ha az hiányzik (pl betegség miatt)? A válasz erre igen. Ha én vagyok beteg, helyettem is bemegy vki, ha más beteg én megyek helyette, mióta világ a világ ez így van.


De kérdésem!

Köteles vagyok-e én, a tanár bemenni helyettesítésre egy olyan másik tanár helyett, aki ott van, jelen van, és láthatóan azt se tudja unalmában mit csináljon, csak azért mert az illető tanár az igazgató rokona?


Kifejtem! Az igazgató rokona, egy „tanár“ ott dolgozik nálunk, végzettsége semmi, de elnézik neki mert az igazgató rokona. Csak részmunkaidős, alig 7 órája van össz-vissz, de azt se tartja meg. Bejön, aztán cigi-kávé, telefonját nyomkodja, újságot olvas, és akkorákat ásít hogy majd elalszik. Órákra nemigen megy be.

És akkor be kell menni helyette helyettesítésre pl nekem (nekem is) úgy hogy akit helyettesítek az ott döglik a tanáriba és épp azt se tudja mit csináljon unalmában.

Mindez azért mert ő az igazgató rokona és neki kb mindent szabad.


Köteles vagyok én bemenni olyan ember helyett órára aki ott van és mehetne maga is?


2018. jún. 5. 15:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lennél köteles de szerintem jobban jársz...
2018. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csókos és kész. Neki szabad. Ha szót emelsz ellene vele semmi se történik veled igen.

Ne tedd. Inkább húzz el onnan /szard le.

2018. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!