Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezekkel a jegyekkel fel...

Ezekkel a jegyekkel fel fognak venni?

Figyelt kérdés

Most 7-edik év végén valószínűleg lesz egy négyesem(föciből). Ha jövőre fél évkor kitűnő leszek, és a felvételiim is úgy sikerülnek, akkor felvehetnek?

És a tanárom esélytelen, hogy megadja 4,42-re az ötöst ugye?

Az ELTE Bolyai János Gyakorló Általános Iskola És Gimnázium-ba mennék.

Kérlek segítsetek :c



2018. jún. 5. 15:51
 1/6 Marko polo ***** válasza:
Hát, a Bolyai az a félévi jegyeket veszi figyelembe vagy az évvégieket? De ha iratnak felvételit akkor szerintem az lesz a mérvadóbb. Egyenként ha Bolyai nem is jönne be, szerintem még esetleg Nagy Lajos Gimnáziumot próbáld meg. Én nem oda járok, de Szombathelyi vagyok és a Bolyai mellett az NLG (Nagy Lajos) Szombathely legjobb gimnáziuma. Egyébként hadd kérdezzem már meg, most melyik általánosba jársz? Csak kíváncsiságból kérdem.
2018. jún. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szombathelyi vagyok, sz.helytől kb.1 órára lakom. És azt írták, hogy a hetedik év végit és a nyolcadik félévit nézik. És a Nagy Lajoson én is gondolkodtam.
2018. jún. 5. 17:10
 3/6 Marko polo ***** válasza:
Amúgy az, hogy a tanár mire adja meg az ötöst az erősen tanár függő. De szerintem ha ilyen jegyekkel mész oda meg a felvételid is jó, simán felvehetnek. Esetleg néhány tanárodat kérd meg, hogy készítsenek fel felvételire majd. Ha adhatok egy tanácsot az az lenne, hogy Premontreit meg a Kanizsait hagyd inkább. Ha ilyen jegyeid vannak min. Bolyai vagy NLG.
2018. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Premontreis voltam,iden ballagtam.

Tenyleg ne jelold meg ha nem magadtol akarsz mindent szart megtanulni, elvegre a tanarok dolga lenne, de szarnak az egeszre

2018. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Marmint, hogy rendesen leadjak az anyagokat
2018. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

van felvételi is, mivel egyes ált sulikban minden kis kedvencnek mindenből ötöst adnak, a felvételin meg kiszűrik, h valójában ki is az értelmes, meg kinek a szülei nyomatják a tanárokat ajándékokkal... nálunk is ez volt tavaly, mi nem nagyon lepődtünk meg tanárok pofája égett:DDDDDD

ha jól sikerül a felvételi írásbelid,akkor biztosan felvesznek

2018. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!