Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan kerülhetek be az ELTE...

Hogyan kerülhetek be az ELTE Emberi erőforrások tanácsadó MA-ra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szociológián fogok végezni, és az ELTE-re, Emberi erőforrások tanácsadó mesterszakra szeretnék jelentkezni. Mi kell ahhoz, hogy bekerüljek? (azokon kívül, amik az oldalon fel vannak sorolva - főként személyes tapasztalatok érdekelnek :))

Köszönöm a válaszotokat!



2018. jún. 5. 18:14
 1/1 anonim válasza:

Egyrészt az alap okleveled érdemjegye számít (ha jeles az 20 pont), másrészt szóbeli felvételi van (70 pont). Ezen kívül plusz pontokat is lehet szerezni, de bővebben megtalálod a honlapjukon, ahogy pl. a tantervet is. Nekem most valamiért nem jön be az oldal :( Valszeg karbantartás alatt van.

Mivel én már egy ideje dolgozom, így főként arról kérdeztek, mit csináltam eddig, mi motivál, mik a céljaim ezzel a végzettséggel,ha bejutnék és megszerzem.

A felvételin max 70 pont volt elérhető.

90 ponttal bejutottam, úgyhogy én most kezdem szeptembertől levelezőn, államin.

2018. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!