Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Emelt kemia szobelin mi az...

Emelt kemia szobelin mi az amire nagyon oda kell figyelni és milyen témakörök fordulnak elő legtöbbször?

Figyelt kérdés

2018. jún. 6. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Pl ha elvégzendő kíserletet húzol, az eszközök használatára és maga a kísérlet vegrehajtására nagyon koncentrálj. Mindent pontosan csinálj, ugy hallottam ezt nagyon nézik! Magabiztosan beszélj, mondj el mindent amit tudsz. Ha elakadsz, vagy valamit nem tudsz ne ijedj meg, mert kifogják belőled szedni. Belőlem is szinte kiráncigáltak 1-2 dolgot, ami amúgy annyira egyértelmű lett volna, csak én túlbonyolítottam.

Egyébként ezeket húztam:

A: kémiai jelrendszer. Elem, vegyület, vegyjel, képlet fogalma, viszonyuk egymással

Képletek típusai, jelentésük, mindegyikre példát mondani

Megmaradási törvények a kémiai egyenletek során, ionegyenlet, termokémiai egyenlet


B: 69. Kísérlet, fehérjés, NaCl, HCl, HNO3 mi történik a kémcsövekben?


C: a kén viszkozitásának változásai


Sok szerencset!:)

2018. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!