Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótjelentkezés után állami...

Pótjelentkezés után állami támogatás?

Figyelt kérdés
Most nyáron szeretnék pótfelvételizni, és úgy tudom minden szak, amire így jutok be csak önkötséges lehet. Ezzel eddig nincs gond,de állítólag át se lehet menni félévtől államira. Valaki tudja,hogy pontosan hogy megy ez? köszönöm a válaszokat:)

2018. jún. 11. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki kiesik év végén az államiról, akkor a költségtérítésesek legjobbjai (pár ember) bekerülhet a helyére. Elméleti lehetőség, erre nem lehet a tanulmányaidat alapozni, inkább csak váratlan ajándékként lehet számításba venni.
2018. jún. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :) hát én úgy tudom,hogy ez csak a rendes felvételinél van így, és pótfelvételinél sehogy se lehet átkerülni, elsősorban erre irányult a kérdésem :/ vagy a pótfelvételinél is ugyanígy van?
2018. jún. 11. 12:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2018. jún. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!