Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hány pontot kaphattam az...

Hány pontot kaphattam az emelt érettségi feleletemre?

Figyelt kérdés

30 pont a max.


A szükséges információ 70%át elmondtam egybefüggően, majd 1-2 kérdésre válaszoltam helyesen és egy vizsgáztató tanár egy kérdéssel rávezettett egy másik témára is amit kifelejtettem, majd azt is elmondtam tökéletesen tartamilag.


Magyarul mindent elmondtam amit lehetett a plusz kérdésekre is jól válaszoltam, amiből csak 2 nagyon apró volt majd rá kellet vezetni engem egy kihagyott témára, ami szintén jól elmondtam.


Nagyon izgultam ezért az előadásom kicsit furcsa volt, az az kicsit remegett és elég monoton volt a hangom, plusz pár oda nem illő szót használtam időnként. Az az nem minden esetben volta a megfogalmazásom formális.


Tudom, ez nagyon kevés információ, de olyan aki már részletesen átnézte a pontozási rendszert megtudná mondani, hogy kb hány pontot kaphattam a 30ból?



2018. jún. 11. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megkapod a 30-at. Mindent tudtál,válaszoltál.


Eléggé gciség lenne ha izgulásod miatt pont levonás járna. Ki nem izgul felelet közben? Főleg egy érettséginél?

Ha emiatt pontot vontak le tőled akkor én megkérdezném azt a bizonyos oktatót hogy ő sose izgult felelet közben?


Emelten erőszeretettel szeretnek amúgy kötekedni,én is így jártam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2018. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég régóta nézegetem a pontozási rendszert és alkalmazom is, és hidd el, hogy ebből senki meg nem mondja. Hasraütésnél mérvadóbb válaszokat nem kaphatsz itt. Majd kiderül.
2018. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kérdezőtől és a valaszoloktol kerdeznem,hogy mikor derül ki ,hogy mennyi pont a felelet?
2018. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# Az érettségi bizonyítvány vagy tanusítvány átvételékor, ami nekem 28án lesz.
2018. jún. 15. 17:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, már a középszintű szóbeli megnyitásakor. Aki csak emeltezik, annak is van egy ilyen dátum a behívójában, hogy tájékoztató értekezlet.
2018. jún. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!