Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME villamosmérnök szak vagy...

BME villamosmérnök szak vagy Óbudai egyetem villamosmérnök szak melyik a gyakorlatiasabb?

Figyelt kérdés
2018. jún. 15. 10:04
 1/4 Estádio de Felchút ***** válasza:
48%

Mi az, hogy "gyakorlatiasabb"?

Ez egy kőkemény műszaki tudomány, igen elvont és bonyolult elméleti háttérrel. Meg kell tanulni az alapokat, nincs mese: matek, villanytan, erre épül minden.

Laborgyakorlat meg mindkét helyen van.

És ne legyenek illúzióid, mindkét helyen szopni fogsz.

2018. jún. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak nehéz aki nem érti. Akinek rááll az agya és tudja az összefüggéseket mit miért. Ismeri az integrálást és a deriválást mindent meg tud oldani. Nem olyan nehéz ez. Csak a lusták szívnak, mint az előző kommentelő. Neki azért volt nehéz, mert inkább bulizott tanulás helyett. :). Én a BME-re mennék a helyedbe. Ha nem fog tetszeni ott az élet átlehet iratkozni. Neten vannak jó anyagok villamosmérnökök számára. Miklós Kuczmann csatornáját keresd meg. Végignézed elejétől a végééig és megértessz mindent. :). Csak előtte azért az integrálást és a deriválást nézd át valahol máshol. Annyi anyagot lehet találni már a neten, hogy minden olyan egyszerű.
2018. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm volt BME-n (kitűnő tanuló volt mindig is), és azt mondta, hogy nem gyakorlatias a BME. Félév alatt egy elemet nem kötnek össze egy izzóval, és szivatták a diákot.


Átment az Óbudaira, és azt mondta, hogy jó döntés volt. Gyakorlatorientáltabb sokkal mint a BME

2018. jún. 17. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyik egyetem se gyakorlatias. Azt majd a munkába megtanulod. De aki villamosmérnök megy az valószínűleg elektronikán volt középiskolába. Ha nem akkor halál lesz neki.
2018. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!