Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tinisnörültök, hpgy nem kell...

Tinisnörültök, hpgy nem kell találkozni többet a gimis osztálytársaiddal meg tanáraiddal?

Figyelt kérdés

Több éve ballagtam, de hányok is tőlük. Egy valakivel szoktam beszélgetni.Ha rágondolok, gogy mekkora mocskok voltak, rosszul vagyok.

A tanároknak kezdetben köszöngettem, de mikor elfordították a fejüket vagy ilyenek, cseszek rá. Az ofő mellett is elmegyek 2 méterre és nem köszön, akkor jól van.


2018. jún. 15. 11:55
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
ő, oké, köszi a blogposztot?
2018. jún. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Kettőt találhatsz hogy mennyire leszarjuk.
2018. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%
Írtam neked bár engem a tanárok kivételezése akasztott ki a nagy nyelvűek és a gazdagok iránt.
2018. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most érettségizem,szóval még néhány alkalommal találkozni fogok velük. De nekem már most hiányzik a többség.

Nem szerettem ,hogy mindenki annyira sokra tartotta magát,mert palotában lakott és új autót vezetett.

Aki nem volt fontos,azt már a suliban is lesz*rtam,akit kedvelek,az hiányozni fog.


A tanárok többségét is bírtam,mondjuk volt egy két személy,akitől örülök,hogy megszabadultam :D

2018. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Most érettségizek, az osztály nagy része nem fog hiányozni. Alapvetően jó közösség voltunk, de az utolsó pár hónapban már csak az egymás mögött kibeszélés és bunkó beszólogatás ment, legtöbbször alaptalanul. Néhány lánnyal jól kijöttem, ők kicsit hiányozni fognak, de már alig várom, hogy ősz legyen és teljesen más emberek vegyenek körül az egyetemen. A tanárok közül is csak hárman fognak hiányozni.
2018. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!