Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tartozásom van az egyetem...

Tartozásom van az egyetem felé, adnak valami részletfizetési lehetőséget vagy ilyesmit?

Figyelt kérdés
A kollégiumból csak úgy költözhetek ki, ha rendezem az adósságaimat. De hát nem fogom tudni, a szüleim anyagi helyzete sajnos borzalmas, amit én iskola mellett dolgoztam, az meg elég kevés volt. Raadásul a tartozás miatt nem is tudtam felvenni a vizsgáimat, rohadt feleslegesen jártam órákra, teljesen el vagyok keseredve, így jövőre nem is "folytatom", inkább dolgozok teljes munkaidőben, viszont most nem tudjuk egyösszegben kifizetni a kollégiumot.

2018. jún. 17. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mekkora ez az összeg?
2018. jún. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de bekell menni a to-ra es megkérdezni
2018. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra is figyelj, ha 1 éven belül nem iratkozol be másik egyetemre, akkor a féléveket is vissza kell fizetni.
2018. jún. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az utolsó 3 havi kollégiumi díj, emellett az iskola felé a nevetséges ún. "idegennyelvi hozzájárulás" (ami borzasztó nagy marhaság, de én voltam a marha, amiért erre az egyetemre jelentkeztem)
2018. jún. 17. 12:00
 5/8 anonim ***** válasza:

3 havi díj max 50-60ezer ft


nem tudsz kölcsön kérni vkitől?

2018. jún. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ennyit nem, sajnos. És a szüleim se.
2018. jún. 17. 22:58
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi amúgy, hogy válaszoltok!
2018. jún. 17. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Tanulmányi osztály! Szokott részletfizetés lenni.

És szokott lenni rendkívüli szociális támogatás ilyen esetben félévenként. Csak tudd papírral igazolni.

2018. jún. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!