Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mehetek főiskolára vagy...

Mehetek főiskolára vagy egyetemre?

Figyelt kérdés

A témában nem vagyok otthon ezért is fordulok hozzatok, a kérdésem az hogy el e mehetek főiskolára vagy egyetemre annak is valamelyik levelező szakjára úgy hogy az érettségin nem sikerült a legjobban persze a fizetősre gondolok. Négy éve érettségiztem

Röviden hogy kifizetem a tanévet akkor is nézik az érettségimet vagy hogy működik ez a ne nézetek hülyének hogy ennyire nem vagyok vele képben !



2018. jún. 17. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A felvi.hu honlapot ajánlom figyelmedbe, az a hivatalos felvételi információkat tartalmazó oldal, és ezen keresztül kell felvételizni a felsőoktatásba. Mindent megtalálsz rajta.


Röviden a kérdésedre a válasz: a fizetősre is felvételizni kell, ott is van ponthatár, ami lehet, hogy magas. Szóval nem úgy van, hogy mindenkit felvesznek, aki kifizeti.

2018. jún. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz esetleg konkretumot, akkor jobban tudnánk segíteni. Ugyanis minden szaknak más a ponthatára.Lehet, hogy te egy 290-es ponthatárú képzéseben gondolkodsz, de lehet , hogy 430-asban.
2018. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A minimum ponthatárt (280)mindenképp el kell érned hogy egyáltalán jelentkezhess. És igen, bizony fizetős helyeken is vannak elég magas ponthatárok. Pl fizetős orvosin is majdnem annyi mint államin.
2018. jún. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idén már nem jelentkezhetsz, csak pótfelvételire, és akkor is csak néhány szakot hirdetnek meg. (Azok között mondjuk csak fizetős van, és gyakori a levelezős.)
2018. jún. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!