Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék előadásokat hallgatn...

Szeretnék előadásokat hallgatni az ELTE-n, de nem tudom az időpontokat. Hol tudom megnézni?

Figyelt kérdés
Középsulis vagyok, de érdekel a szabad bölcsészet és gondoltam (mivel elvileg az egyetemi előadások publikusak) beülnék pár előadásra szabadidőmben.

2018. jún. 19. 08:11
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
Gondolom csak délutáni időpontok érdekelnek?
2018. jún. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Most már csak szeptembertől fogsz tudni, mert vizsgaidőszak van még, és ilyenkor nincs óra.

Amúgy érdemes facebook csoportokba belépni, szinte minden szaknak van, biztos elejtenek egy-egy időpontot, vagy szimplán ráírsz valakire, aki benne van a csoportba, hogy "Szia, xy vagyok, érdekelne a szak jövőre, és megnézném magamnak egy-két órát". Nekünk külön tanulmányi rendszer van online, ahol minden ilyesmit intézünk, így az órarendünk is ott van. Ez év elején rendszerint képlékeny. Szószerinti előadásokról érdeklődj, mert szemináriumon jelenléti szokott lenni 10-25 fő között.

Egy eltés hallgató.

2018. jún. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

durva, hogy elméletileg magyar állampolgárként ingyenesen beülhetsz bármely egyetem bármely nagytermi előadására, viszont gyakorlatban már ott elakadsz, hogy nem publikusak az időpontok...


brainf*ck

2018. jún. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!