Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzeti Közszolgálatira...

Nemzeti Közszolgálatira orvosi alkalmassági miből áll nagyon, nagyon pontosan? Hogyan zajlik lépésről lépésre?

Figyelt kérdés

2018. jún. 19. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Rendőrorvos fog vizsgálni, amit vinned kell ha jól tudom tüdőszűrőről,vérvételről , urológiáról papír.

Adnod kell egy vizeletmintát, kitöltesz egy kérdőívet, súlyodat,magasságodat mérik. Megtapogatják hasad, gerincedet,szívedet hallgatják, Ekg-t csinálnak, valamint le kell olvasnod a táblát jobb szemmel, bal szemmel.. kb ennyi az egész. Bent az orvosnál kb 10 percet töltesz el, ami macerásabb kórházba várakozni a vizsgálatokra, hogfy meglegyenek a szükséges papírjaid.

2018. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
ui.: fogászati igazolás is szükséges, ha hölgy vagy nőgyógyászati papír.
2018. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!:)
2018. jún. 20. 16:37
 4/8 A kérdező kommentje:
még egy kérdés, gerincferdülés kizáró ok?
2018. jún. 20. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben elég komoly gerinc ferdülésed van igen, de ha csak minimális szerintem nem lesz probléma, de persze ezt nem tudom fixre mondani.
2018. jún. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Amúgy kb 20 fokos..:/
2018. jún. 21. 18:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne nagyon híreszteld majd a dokinak a gerincferdülést, nálunk nem igazán nézte csak a papírokat. Volt pl egy srác, kb tíz éve kezelik a gerincferdülését és átengedték, valaki mást meg csak azért masodfokra küldtek mert a laborleleten látták, hogy alacsony a vasa.

Az előzőhöz annyit tennék hozzá, hogy fogászati lelet csak a szakgimnáziumba (pl. Szeged, Adyliget) jelentkezőknek kell.

2018. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben van, nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:)
2018. jún. 22. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!