Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, h 16 éves vagyok es hát ugye ilyenkor kell felvételizni.. jobban mondva, kellett... Na már most elkövettem azt a hibát, h szartam az egészre és bejelöltem egy viszonylag közeli és erős sulit. Eszem meg van hozzá, szorgalomból kéne több. Ez alapból nem is lenne baj. Viszont... Utálom az egész sulit. Érden van, a közösséget utálom, és ez mindennap rányomja a bélyegét a kedvemre is.:(( Most voltam 9. osztályos, 5 négyesselvegeztem, a többi ötös. Angolt és franciát tanulok, ezeket imádom, sajnos kevés oraszamban, pedig pont a nyelvekkel szeretnék majd vmit, csak erre most döbbentem rá. Imádom oket, így értelemszerűen ennek lenne értelme. Nyáron rengeteget fogok tanulni, legalábbis angolból, meg ha nem is az a tanulós fajta vagyok. Viszont már az első hónapban rájöttem h ez nem az én közegem, át is akartam iratkozni, csak a szüleimmel is folyt a harc. Evvegen megpróbáltuk, egy hete kb. azt mondták küldjük el a bizit és annak fényében válaszolnak. Helyhiány miatt nem vesznek fel, szólt a válasz nemrég. Tudom,tudom, h reménytelen, de nekem tényleg nagyon sok múlik ezen. A pesti jagba (József Attila Gimnázium) szeretnék menni lassan egy éve, megpróbáljuk nyár vegen megint, hátha valaki elment, mozogolodas tortent. Szerintetek van esélyem?🙄😊

2018. jún. 21. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem valószínű sajnos. Megpróbálni meg lehet, sőt meg is kell egy ilyen helyzetben, de ne éldd bele magad. Elég sok jó iskola van Pesten. Nézzetek körül.:)
2018. jún. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak míg a jagbol ismerek egy csomó embert, máshonnan nem nagyon. Legalábbis Pestről és az lenne az ideális. Minden szempontból. De ha te, ti tudtok valami helyet amiről jót hallottatok ne tartsatok magatokban!😊 Csak tudod, azért felek így random suliktol, mert nem tudom, vajon ott rosszabb lesz a nyelvtanulás? Ott vajon rosszabb lesz a közösség? Ott vajon rosszabb lesz a hangulat, morál? Én ezek miatt valtanek. Itt is vannak haverjaim, egy két barátom is, de hihetetlenül szarul érzem, és nem nagyon érdekel hány embert bantanek meg ezzel, v mennyinek hiányoznek. Most az én érdekeimet tartom szem előtt sajnos/nem sajnos.
2018. jún. 30. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!