Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Előrehozott erettsegizek...

Előrehozott erettsegizek informatikabol az lenne a kerdes hogy hogyan folyik ok rossz egy ilyen érettségi?

Figyelt kérdés
Hányan leszunk bent felelők? Egyszerre húzzuk ki a tételeket ha többen?

2018. jún. 22. 11:48
 1/3 anonim válasza:

Az érettségi tekintetéből mindegy, hogy előrehozottat csinálsz vagy pedig végzős vagy.

Be kell menned, húznod kell egy tételt, lesz 1 órád kidolgozni, aztán negyed órád felelni. Mikor te bemész, 1 ember elkezd felelni, tehát ezzel az emberrel együtt 4 felelő lesz rajtad kívül. Aztán mikor ő kimegy negyed óra múlva bejön mégegy ember kidolgozni a tételét, tehát folyamatosan 4 felelő lesz a teremben.

Nálunk ez így működik, gondolom nálatok is így.

A főkérdésed második felét nem értem, de ha azt akartad megkérdezni, hogy mikor rossz a feleleted, akkor ennek a pdf-nek a második felében a pontozást találod: [link]

2018. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próbáld még egyszer feltenni a kérdést, mert így nem értelmes.
2018. jún. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy a végzősökkel mentünk, és egyszerre 4en voltunk a teremben.

Egy ember felelt, többi 3 tételt dolgozott.

Mindenkinek 30 perce volt kidolgozni a tételét, majd 10-15 perc alatt lefelelt két infótanár, a bizottsági elnök és egy felügyelő tanár előtt.

Ha lefelet az illető, hívtak egy új embert, az húzott egy tételt, és elkezdte kidolgozni, és a legrégebben ott ülő gyerek, akinek már lejárt a 30 perce, ment felelni, etc.

De ne parázz, annyira nem volt nehéz, mint amilyennek tűnt. Bár való igaz, hogy én nem is a leggázabb tételt húztam... :D

2018. jún. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!