Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar szóbeli érettségi?

Magyar szóbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik pontosan a szóbeli érettségi magyarból?

2018. jún. 22. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Középszint: kihúzol egy irodalom és egy nyelvtantételt. (mindkettőből elméletileg 20-20 db van). Legalább 30 perced van felkészülni. Lefelelsz mindkettőből. (max 25-25 pont) Aztán meg viszlát.
2018. jún. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehetséges, hogy legalább 2-esre le tudok felelni, ha utálom mindkét tantárgyat, és nem is értem őket?
2018. jún. 22. 20:01
 3/5 A kérdező kommentje:
és valami segédeszközt lehet felkészülésnél használni?
2018. jún. 22. 20:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Szöveggyűjteményt biztos kapsz irodalomhoz, tehát a vers előtted lesz. Én eddig szinte mindenhonnan azt hallottam, hogy nehéz megbukni, mindenkit átrugdalnak ha már eljutott idáig. Én is most megyek remélem hogy 12% vagyis 6 ponthoz nem kell akkora csoda :D Ha rossz tételt húzok benne van hogy necces lesz, irodalomból 50-50..

Meglátjuk, hajrá!:)

2018. jún. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
írásbeli 1 ponton múlt a 4-es nekem.
2018. jún. 22. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!