Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pótfelvételizni érdemesebb...

Pótfelvételizni érdemesebb arra a szakra, amire jóval több pontom van?

Figyelt kérdés
Pótfelvételin ugye csak egy szakra lehet jelentkezni és csak az általános felvételi ponthatárokat tudjuk, meg az ezelőtti pótfelvételik ponthatárát. Ez alapján ha tavaly mindkettőre 293 volt a ponthatár, de az egyikre 322 pontom van a másikra csak 296 akkor az utóbbit inkább hagyjam, ha mindenképp szeretnék továbbtanulni?

2018. jún. 23. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lenne érdemes? Én jelentkeztem több helyre is, a második helyre olyat jelöltem ahol még 290 pont se volt a ponthatár, nekem 344 van.
2018. jún. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Első, csakhogy a kérdező pótfelvételit kérdezett, ahol már csak EGY szakot lehet megjelölni. Kérdező, ha érdekel az a szak is, ahova jóval több a pontot, én azt jelölném meg.
2018. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!