Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemisták! Érzelmes pillana...

Egyetemisták! Érzelmes pillanat volt az amikor elhagytátok otthonotokat és a kollégiumba költöztetek?

Figyelt kérdés
A szüleitek hogyan viselkedtek? Lehet hülye kérdés, de kiváncsi vagyok.

2018. jún. 23. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem még mai napig nagyon honvágyam van:D es sietek mindig haza.

Első eves vagyok :)

2018. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Metionin ***** válasza:
100%
A maga módján lehet. Anno úgy mentem egyetemre, hogy volt egy utazónyi cuccom aztán csá, szülői támogatás nuku. Szóval induláskor anyám rákérdezett hogy biztos vagyok-e ebben a tanulás dologban, mert ugye tudom hogy ide nem jöhetek vissza. Mondtam hogy tudom és felszálltam a buszra. 3 évig nem költöztem "haza". Amúgy felszabadulásként, megkönnyebbülésként éltem meg mert otthon elég szar volt. Tudtam hogy meg fogok szakadni mert dolgoznom is kell de mégis örültem.
2018. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%
Nekem örömteli pillanat volt. :D
2018. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én emlékszem, hogy indulás előtt úgy magamban beijedtem (kb megbántam, hogy egyáltalán egyetemre jelentkeztem stb). Nyilván féltem az újdonságtól. Busszal mentem, apa kísért ki az állomásra, nem vittem nagyon sok cuccot. Az első héten folyamatosan számoltam, hogy hány nap múlva mehetek haza (volt bennem némi honvágy, annak ellenére, hogy jó arc emberekkel voltam körülvéve). Aztán első hét végén amikor hazaértem és beléptem a szobába, anyám kb a nyakamba ugrott, mert aggódott. :DDD Eleinte éreztem egy kis céltalanságot, nyilván addig az érettségi volt a "cél" és akkor a diploma lett, ami iszonyat messzinek tűnt. De ez idővel megoldódott. Azóta elvégeztem az alap meg mesterképzést is.
2018. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jún. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

a szüleim segítettek a beköltözésnél a koliba, előtte még délelőtt emlékszem ikeáztunk is egyet tök jó volt, de főleg sz első félévben minden héten hazajártam, szóval azért könnyeket nem hullattunk, de nyilván megöleltem őket stb.

meg am is van otthon még két tesóm szerintem örülnek, hogy kicsit nyugisabb az élet most :D

2018. jún. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!