Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az egyetemeken mennyire...

Az egyetemeken mennyire jellemzőek a szélsőséges nézeteket valló emberek?

Figyelt kérdés
Pl. szélsőjobboldaliak. Vagy elítélik azokat akik szélsőségesek és mondjuk az öltözködésükön is meglátszik?

2018. jún. 25. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl. volt goth szaktársam, de nem volt különösebben téma.
2018. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
A szélsőjobboldaliakat normálisabb közegekben elítélik, remélhetőleg az egyetemek többsége is ilyen.
2018. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

igen, szélsőjobbosok nincsenek tolerálva komolyabb helyeken, max valami vidéki egyetemen...


5 év alatt nem találkoztam szélsőséges nézeteket valló emberekkel pl. elte-ttk-n.

2018. jún. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom máshol hogy működik, de nálunk tiltja az egyetem szabályzata az órákon való politizálást. Ebbe bele tartozik az is hogy kiküldhet a tanár óráról ha beállítasz egy fideszes pólóban vagy ha órán hangoztatod a politikai nézeteid (volt tanár akit ez miatt rúgtak ki). Mivel eléggé figyelnek nálunk rá hogy ne legyen órán politizálás ezt nem tudom más mennyire ítéli el, engem mindenestre bosszanta ha valaki szélsőséges nézeteket kezdene hangoztatni az egyetemen (vagy nem is kell szélsősegesnek lennie, hanem ha órán politizálna).


Viszont a szubkultúrákat nem tiltják, szóval azért láttam már érdekes fazonokat. El nem ítélik őket, de megbámulás szokott lenni. Kb annyira jellemzőek mint az utcán, néha szembejön 1-1 de a hallgatók többsége elég átlagos.

2018. jún. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!