Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki a Corvinus osztatlan...

Aki a Corvinus osztatlan matek elemző szakra jelentkezett, annak hány pontja van?

Figyelt kérdés

Csak hátha lesz egy kis infónk a várható ponthatárról...

Én egy 468-as adattal próbálkozom.



2018. jún. 26. 01:56
 1/8 anonim ***** válasza:

aki oda megy ismerősöm 480 felett van

de a tavalyiak alapján a tiéd is elégnek tűnik

2018. jún. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
van egy pont 480-as is
2018. jún. 28. 01:35
 3/8 anonim ***** válasza:
oda örülnek h megy valaki, a tavalyi ponthatárnál sokkal több nem lesz
2018. jún. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Miért örülnek?

Nem népszerű a szak?

2018. jún. 30. 01:06
 5/8 anonim ***** válasza:
pokoli nehéz elvégezni és nagy a lemorzsolodási arány. Tavaly azért mentek sokan rá mert alacsony volt a ponthatár, nagyon sokat átjelentkeztek máshová első év végén
2018. jún. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is ide jelentkeztem 471 pontom lett. Azért reméljük nem lehetetlen elvégezni Ez most kicsit elijesztett :/
2018. júl. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

sziasztok!


nem szeretnék senkit megnyugtatni, hogy aztán pofára essen, de célja a szak szakfelelőseinek, hogy sokan menjenek arra a szakra. ha jól tudom az általuk tervezett pontszám 440. egyébként sok szerencsét hozzá ha felvesznek! :)

2018. júl. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a fele átmegy másik szakra évvégén, mert senki nem néz utána hogy ez mit is takar és milyen a követelmény rendszer. Csak jelentkeznek mert alacsony a pont

Az operatív tantervet érdemes megnézni és összehasonlítani mondjuk az alkalmazott közgázzal (ide megy át a többség).

2018. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!