Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Budapesti Állatorvost...

Milyen a Budapesti Állatorvostudományi egyetem?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék rá,hogy milyen tantárgyak vannak mennyire nehéz a kémia?

Koliról mesélnétek?

Milyen a társaság?

Színvonalas egyetem?



2018. jún. 27. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A tárgyakat nézd meg az egyetem honlapján.

A kémia semennyire sem nehéz (igazából szinte már bántóan könnyű az emelt érettségi után)

Nem vagyok kolis, de csupa jót mesélnek róla. 3 ágyas szobák vannak, ha jól tudom.

Olyan, mint bármely más nehéz szak: ugyanazok a hibák itt is megtalálhatók, amelyek teljesen általánosak manapság a felsőoktatásban, vannak nagyszerű oktatók. Színvonalasnak tartják, és az elismertség természetesen fontos. De amúgy is ez az egyetlen ilyen szak az országban, szóval ha erre a pályára készülsz, akkor nincs választék. A felsőbbévesek hihetetlenül segítőkészek.

A hallgatók szinte kivétel nélkül szeretnek ide járni.

2018. jún. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!