Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolc-> Avasi gimi vélemény?

Miskolc-> Avasi gimi vélemény?

Figyelt kérdés
Az Avasiba, a RAJZ ÉS VIZUÁLIS KULTÚRA KÉPZÉSre szeretnék jelentkezni. Véleményt szeretnék kérni :) Kíváncsi vagyok a tanárokra, az oktatásra, mindenre. És melyik idegen nyelvet ajánljátok? Francia, angol vagy német? Köszi a segítséget előre is :)

2018. júl. 1. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én tavaly végeztem az Avasiban, így remélem tudok segíteni.:)

Nos vegyük sorba..:)

Maga a képzés: Hát erről a vélemények elég megosztóak, az viszont nem kérdés, hogy ez a legkönnyebb szak a suliban:) Van aki komolyan veszi, de az ott lévők 90%-a csak örül, hogy bekerült, a rajzórákon meg eszik és telózik😂 Ezekhez már a tanárok is hozzászoktak, így a tehetségesekkel inkább külön foglalkoznak.:)

Rajz tanárok: Két tanár van, aki rajzot tanít. Egy férfi és egy nő. A férfi nagyon aranyos, őt imádni fogod. Nagyon tehetséges is és igazából a suliban a rajzképzést mindenki az ő nevéhez köti. A nő szörnyű, igazából teljesen alkalmatlan tanárnak. Mindenki csak röhög rajta. Semmi másra nem képes csak felolvasni egy diasort a kivetítőről. Éppen ezért a rajzosokat általában a férfi tanítja.

Az oktatásban nincs semmi extra. Vannak jófej, kevésbé jófej és nevetséges tanárok is. Majd látni fogod😀

Idegen nyelv:

Két idegen nyelvet tanulsz már 9-től, így ha angollal mész akkor az angol, ha eddig németet tanultál, akkor a német lesz az 1.nyelved. Második nyelvet te választod. Illetve ez nem igaz, pontosabban a többség választja. De a franciát érdemes elvetni. Egyértelműen a német a megfelelő választás. A francia nagyon gyenge még a kéttanban is. Kevesen tanulnak meg igazából franciául.. A német viszont nagyon erős a 4 és az 5 éves kéttan is, de a rajzosoknál is egész jó szokott lenni.

Remélem tudtam segíteni.:)

2018. júl. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, tényleg nagyon sokat segítettél:) A franciában én sem voltam biztos,és most már remélem, hogy nem az lesz.
2018. júl. 4. 13:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az elozo valaszoloval az az egy ellenvetesem van, hogy a francia IGENIS eros tantargy tud lenni, ha megfelelo tanar tanitja. Az en osztalyomban az osztaly tobbsegenek volt B2 es C1 tipusu nyelvvizsgaja, mert a tanarunk rengeteget segitett a szabadidejet arra aldozta, hogy mi ugy lepjunk ki onnan, hogy egy erettsegi, vagy egy nyelvvizsga legyen a kezunkben! Ugy hogy kedves valaszolo, ha valamirol fogalmad sincs inkabb akkor ne is ird le, legyel szives :)

/egy volt avasis/

2019. jan. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igaz, marha régi poszt, de ha netalán egy tanácstalan leendő avasis idetéved, ne rémüljön meg. Én rajzos vagyok. Lenne egy-két ellenvetésem, ugyanis a tanárnő igenis nagyon jó tanár. Szerintem nagyon jól rá tud világítani a rajzi hibákra, nagyon segítőkész, én kifejezetten szeretem, még akkor is ha vannak negatív megjegyzései néhanapján. Sokféle rajzos technikát tanultunk már, sőt vannak olyan rajzházik, melyek kifejezetten izgalmasak. (pl most nekünk filmet kell majd csinálni)

Szóval én szeretem a rajzot itt, csak annyit sajnálok, hogy a digitális rajz)/animálás felé annyira nem hajlunk.

A tanárúrat nem nagyon ismerem, csak előkészítőről.(de az osztály felét ő tanítja, s hallok hideget-meleget)


Idegen nyelvből én angol+németes vagyok, habár ezek is tanárfüggők, hogy ki mennyire szigorú meg stb.. Én imádom a mostani tanáraimat, végre nem gyomorgörccsel ülök be a nyelvórákra, hanem boldogsággal.

Remélem tudtam segíteni.

2019. ápr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hiemel28 válasza:
100%
Na ha ide téved egy avasis csak mondom hogy jusson eszedbe hogy Laci Pityu megbasz ha nem csinálsz meg 50000 felülést és 30000 fekvőtámasz egyhuzamban 🙂🔫
2021. ápr. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!