Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Corvinus Egyetem vagy Szent...

Corvinus Egyetem vagy Szent István Egyetem?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, hogy melyik egyetemre adjam be elsőként a jelentkezésemet. Emberi erőforrás szakra szeretnék tovább tanulni. Örülnék, ha többet tudnék a két egyetemről, nagy segítség lenne ha tapasztalatitokat, véleményeteket megosztanátok velem.

2018. júl. 3. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a szakon a legnevesebb a Corvinus, ráadásul ott jó kapcsolatokra is szert tehetsz. Nem tudom milyen érveid vannak a SZIE mellett de nekem a Corvinus lenne az első.
2018. júl. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Egyértelműen Corvinus. Ahogy előttem is írták, ez a szak, illetve maga a GTK ott a legnevesebb. Igazából nem is értem, hogy a SZIE-GTK hogy merült fel a Corvinussal szemben.
2018. júl. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
corvinuson idén végeztem emberi eröforrások szakon :D hát nem nagy durranás. többet tanultam a munka által :D simán tudtam nappali mellett heti 20-25 órában dolgoznia a 4.félévtől
2018. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!