Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van itt még olyan rajtam...

Van itt még olyan rajtam kivül, aki azért nem lett jogász, mert az 5 éves és a szülei nem támogatták volna addig?

Figyelt kérdés
Aztán elmentem mâsik szakra, most az is 5 éves lesz a csúszás miatt :(
2018. júl. 6. 11:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is 5 évig jártam egyetemre, az utolsó években nem nagyon tudtak támogatni. Megoldottam diákhitelből meg diákmunkából.
2018. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt biztos nem változtattam volna. Valamit kitaláltam volna, 1-2 évet szerintem megéri végigszenvedni, hogy utána azzal foglalkozhassak életem végéig, amivel akarok.
2018. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Felvettek volna államira, de nagyon lebeszéltek róla és, hogy kizárt, hogy ők 24-25 éves koromig tâmogassanak.


Közgazdász szakra járok, oda is felvettek, de a közelebbi egyetemre jöttem a pénz miatt. A számvitel miatt rengeteget csúszok.


A szüleimnek nem volt kérdés, hogy egyetemre menjek, meg nem állunk rosszul anyagilag.


Visoznt apámnak 20 évesen is baja, hogy nem dolgozok teljes állásban, sőt 16 éves koromtól élősködőnek tart.

2018. júl. 6. 15:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs semmi sem veszve, még járhatsz jogra levelezőn önerőből, munka mellett, no para.
2018. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

El is kezdeném, esküszöm.


De itt van ez a sz.r, amit gyűlölök és nem thdom befejezni...

2018. júl. 11. 17:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod ott?
2018. júl. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!