Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimisek, tudnátok segíteni?...

Gimisek, tudnátok segíteni? Ezek az iskolák milyenek? Többi a leírásban!

Figyelt kérdés
Jövőre felvételi, és jó lenne egy kicsit többet tudni az iskolákról... a közösség és a tanárok jók ezekben?: Vörösmarty, Leövey, Corvin, Szerb Antal, Madách?

2018. júl. 7. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Vörösmarty annyira nem erős, viszont a tuljelentkezés miatt magasan vannak a pontok. A tanárok jófejek, kedvesek. Az épület kifejezetten szép. Látszik h törődnek vele.

Leövey passz.

Corvin nagyon gyenge iskola. Mivel a közelben sokan laknak ezért ide is sokan jelentkeznek. Idén 980 jelentkezett összesen. Az épület itt is nagyon jó. A mosdó mintha nem is iskolában lennél hanem valami 5*- OS hotelben. Bár én nem ide járok, de a suliban a tanárok nincsenek kifejezetten oda az iskoláért

Szerb Antal bár én nem ide járok, de ismerőseim oda járnak és nagyon imádják. A tanárok jófejek, de szigorúak... Az iskola állapota nem tudom milyen.

Madách ez a legerősebb iskola ezek közül. A tanárok kedvesek, az iskolai élet magas fokon van. Többnyire lányokból áll. Az a rossz benne ha a 7. Év végi eredmények nincs 4.5 akkor már nem mehetsz szóbelizni. A központjának is nagyon kell sikerülnie. Az egyik ismerősöm ide jelentkezett idén és 99 pontos felvételivel és Max ponttal 180. Volt az ideiglenes listán.

Ha kérdésed van csak írj bátran!

2018. júl. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Corvin: gyenge iskola, szép épületben. De az odajárók szeretik általában. Utolsónak beírni tökéletes. Arra azért számítani kell, hogy nagy a túljelentkezés mert a hév közelsége miatt sokan beírják. Főleg a nyelvi osztályokban.


Vörösmarty: Nagyon szuper közösség, jó fej, motivált tanárok. Közepesen erős. Nagyon speciális tagozatai vannak, szóval akkor menj ide, ha ezek igazán érdekelnek ( dráma, média, sport vagy tt). Nem igazán nyelv az erőssége. Környék jó, épület szép, bár vannak felújítandó részei.


Leövey: Ez is olyan közepeses erős mint a Vörösmarty kb, de sokkal több tagozat van. A környéke viszont rosszabb és az épület állapota is. Ezt is szeretik az odajárók.


Szerb Antal: nagyon jó suli, jóvközösség, szép épület. De nagyon nehéz bejutni, nincs szóbeli. Minimum 78-80 pontos központi kell, kitűnő mellé, hogy biztos legyen.


Madách: Ez föleg nyelves suli. Ezt is szeretik, jó iskola, piszok nehéz bejutni, csak itt még szóbeli is van.


Szóval az összes suli jó amiket néztél, nagyon nem nyúlsz mellé egyikkel sem.


Corvin után én még utolsónak beírnák valamit, tuti ami fix,pl Kőrösi, erősebb mint a Corvin, csak nem olyan népszerű.

2018. júl. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, ha esetleg valaki még hozzáfűzni valamit akkor várom a válaszokat! :) A Karinthy ami még nagyon-nagyon tetszik (bár tudom, hogy nagyon kemény iskola, de a legjobb tanulók közé tartozom:D), arról tudtok valamit?
2018. júl. 8. 22:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Karinthy is nagyon jó, érdemes megpróbálni.
2018. júl. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!