Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi mérnök informatikus...

Qa kérdése:

Pécsi mérnök informatikus képzésről vélemény?

Figyelt kérdés

Most fogok kezdeni ősszel ott (PTE MIK, régen ez volt a Pollack). A programozás érdekel igazán, de még 0-n vagyok belőle. Az érdekel, mennyire érthetően tanítják ott? Mármint egy kezdőnek mennyire érthetően. Vagy egyből bele a lecsóba és semmi nem lesz világos? Kezdjek neki már most valaminek? Ha igen, miből, mit?


Fontos lenne, hogy olyan írjon, aki most vagy mostanában van/volt/jár/járt oda. A jelenlegi helyzet érdekel.



2018. júl. 8. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan nem oda járok, de elvileg minden egyetemen a nulláról tanítják a programozást.

Sokan azt mondják, hogy úgy a legjobb kezdeni az egyetemet, ha még sosem programoztál, mert így jobban fog érdekelni amikor tanítják, nem pedig ülsz majd unalmadba, mert ezt már megtanultad otthon.

Szóval ezen ne parázz, jó lesz az. Bár én biztonság esetén a nagyon-nagyon alapokat elkezdtem, hogy azért mégse vakon legyek bent. Bár ez tanártól is függ, hogy mennyire tudja veled megértetni az elején.

2018. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Bár ez tanártól is függ, hogy mennyire tudja veled megértetni az elején."


Igen ez igaz, épp ezért érdekel, hogy az adott szakon aki/akik tanítják az alapot programozásból (fogalmamsincs, ki az vagy kik azok), az hogyan tanít?

2018. júl. 8. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!