Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció és média tudomány...

Kommunikáció és média tudományi szakra szeretnek jelentkezni. Szerintetek a 3 iskola közül melyik a jobb és miért?

Figyelt kérdés

Iskolák amiket kinéztem: Károli, Gazdasági egyetem, Metropolitan.

A válaszokat előre is köszönöm :)



2018. júl. 11. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Ha a gazdasági egyetem a Budapesti Gazdasági Egyetemet jelöli akkor ezek közül azt érdemes választani. Egyébként Corvinuson van a legjobb ilyen képzés Magyarországon.
2018. júl. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3%
Teljesen mindegy, hogy ezek közül melyikre jársz. Sokkal(-sokkal) fontosabb, hogy már az első évtől kezdve kezdj el dolgozni újságnál, TV-nél mint gyakornok, szerezz szakmai tapasztalatot, ismerkedj emberekkel, írj cikkeket / készíts műsorokat. Ez a szakma így működik, a kapcsolatok és a munkád számít, nem a papírod.
2018. júl. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Valóban érdemes egyébként gyakorlatot szerezni egyébként minél hamarabb, de az nem igaz azért, hogy tök mindegy, hol végzed, pályakezdők esetében az egyetem neve is nagyot nyom a latban.
2018. júl. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó: de nem ebben a szakmában. Lehúztam itt jópár évet, senkit nem érdekel a diplomád.
2018. júl. 12. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Felesleges hazugságokkal bizonygatni a dolgot, aki kicsit tisztában van a témával az úgyis tudja, hogy itt is számít a diploma. Sokkal jobb esélyekkel indul egy ELTE-s vagy egy Corvinusos diák például sokkal jobb esélyekkel indul, mint egy noname egsetemen végzett pályakezdő. Persze a gyakorlat mindenképp fontosabb, és azt fogják figyelni elsősorban, ez így igaz.
2018. júl. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Jó lenne ha olyanok szólnának hozzá, akik dolgoztak is a szakmában és értenek hozzá.
2018. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
7%
Mellesleg marketing vezető voltam médiában évekig, soha egyetlen corvinusost se láttam. Ha már média akkor sokkal inkább magyar szak, ELTE kommunikáció, kisebb médiaiskolák, ezek futnak. De elsősorban tényleg az számít, hogy kinek a kije vagy, és hogy miket csináltál eddig.
2018. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy jó lenne ha olyan szólna, aki ért hozzá. Az, hogy te (állítólag) nem láttál Corvinusost semmit nem jelent, attól még ELTE mellett simán a legelismertebb a társadalomtudományi kara és ez a képzés is. Azt pedig senki nem vitatta, hogy értékesebb a gyakorlat, de attól még perdöntő a papír is.
2018. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
PTE a legjobb
2018. júl. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!