Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Olyankor mi van ha azt beszéle...

Olyankor mi van ha azt beszélem be magamnak hogy ha leteszem az érettségit akkor lehet megsemmisül a bizonyítvány vagy elveszik és akkor nem volt értelme?

Figyelt kérdés
Vagy megsérül. Ez olyan hülyeség mégse tudok szabadulni a gondolattól. Le kellene tennem az érettségit májusban mivel van szakmám de érettségi is kellene hogy alkalmazanak mert igy csak kinevetnek a munkáltatók. Nem sok hianyzik egyébként az érettségiből annak idején elszúrtam eléggé túl sok eszem sincs hozzá de akkor is valahogy le kéne tenni legalább kettesre. Lehet azért kattog ilyeneken az agyam mert tudja hogy ez nekem nehez es igy akar eltántorítani?? Vagy mar belebolondultam ebbe a nincstelen szar életembe? Pedig ha lenne érettségim akkor a szakmamban is magasabb szintre tudnek lepni, mivel egy kettes érettségi is elég hogy beengedjenek arra az okj-s szakmara amit el szeretnek végezni. Érettségi nélkül viszont nem engedik.

2018. júl. 14. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha elveszik, vagy bármi történik vele kiállítanak neked újat.
2018. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak tüneti segítséget tudok nyújtani: ez a 21. század, ha meg is semmisül a te példányod, akkor is ott lesz az állam felhőjében feltöltve a lényeg. (Talán a sulid is megtart egyet)
2018. júl. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez végülis igaz. Köszi a válaszokat. Valahogy le kell tenni mert igy vagy csöves leszek vagy egy nagyon szegény nyomorgó ember.
2018. júl. 14. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Kapsz másikat, ha elveszíted, ezen ne stresszelj, csak tanulj rá becsületesen és minden okés lesz. Én most érettségiztem, nem vészes, hidd el.
2018. júl. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!