Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pécsi Collegium Seraphicum-ról...

Pécsi Collegium Seraphicum-ról személyes tapasztalatok, tippek?

Figyelt kérdés
Ősztől Pécsen kezdek az ETK-n, nyugodt és biztonságos helyen szeretnék lakni. Ezért gondoltam a Szeráfra. Azonban fontos lenne az is, hogy kétágyas szobába kerüljek. Elsősként vajon ez megoldható?

2018. júl. 14. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:
34%
Háát én csak láttam, hogy kik is járnak oda ééés hááát <3 cuki lányok, cuki lányok mindenütt.
2018. júl. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! Ha valaki tudna érdemileg segíteni, nagyon megköszönném!
2018. júl. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha jól tudom, a szeráf alapjáraton egy elég szigorú, talán vallásos kollégium. Egy barátnőm odajárt, de félévkor otthagyta, mivel elege lett belőle, hogyha vendéget akart fogadni, azt jóval előtte jelezni kellett és sokszor nem is engedélyezték, illetve az is elég szigorúan tartva van, hogy a diákok este meddig lehetnek kint. De végülis, ez alapján biztos elég nyugodt, és valószínűleg nincs hangoskodás. :)
2018. júl. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!