Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jár (t) valaki a Révia Miklós...

Jár (t) valaki a Révia Miklós Gimnázium (Győr) biológia-kémia szakára?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire megterhelő. Mennyire húz a közösség a jó irányba? Mennyit tanultok egy nap? Milyenek a tanárok? Segítőkészek? Milyen a kollégium?


Most megyek 8.-ba, és ez a szak lenne az, amit először megjelölök. Állatorvos szeretnék lenni, és úgy gondolom, hogy ez az iskola megfelelően felkészítene az egyetemre :)


A válaszokat előre is köszönöm ^^ <3



2018. júl. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziaaaa! :D En most leszek vegzos, az elso pillanattol kezdve imadom az egeszet, es mar most nagyon nem akarok elballagni...:( Az osztalykozosseg teljesen normalis, nincsen klikkesedes, persze mindnekinek megvan a sajat kis csoportja, amiben inkabb erzi jol magat, es meha elofordulnak kisebb-nagyobb konfliktusok, de minden megoldodik... :) Mivel real osztalyban altalaban tobb a fiu, mint a lany, kevesebb osszezordules van, de mondom, mindenki talal eletreszolo baratokat, kiveve, ha maganyos farkas, de akkor sem fogjak piszkalni, vagy kiutalni...

Nem kell annyit tanulni, az elejen nekem nehez volt beleszokni, mert egy falusibb iskolabol jottem, es nyolc evig semmit sem tanultam, itt meg hirtelen kellett... :D Az elejen olyan napi 3 ora, de akkor tenyleg minden az elsotol az utolso betuig, de ez iden kb fel orara csokkent, ha temazaro volt, vagy beadando, max 2 ora, de egyaltalan nem kell megszakadni. Vannak orak, ahol mindig feleles van (nalunk biosz es kemia, ertelemszeruen), de van, amit raer csak temazaro elott tanulni, vagy ugyis puska lesz a vege... :D

A tanarok nagyon felkeszultek, segitokeszek, es tudjak, hogy mit nevezunk pedagogianak, tehat onnantol kezdve, hogy felvettek, csak rajtad mulik, hogy hogyan erettsegizel le, mert ok tenyleg mindenben segitenek, es a maximumot adjak. Nyilvan nekik is elofordulhatnak rossz napjaik, meg van egy-nehany furcsa szokasuk, de az orak nagy resze jo hangulatban telik. Nem egtek ki, nem csavarodtak be, es akarnak is tanitani, es altalaban az eletre is... :)

A kollegiumrol nem tudok nyilatkozni, mert en bejaros vagyok, az iskolatol kb 10 perc setara van, de elhizni nem fogsz a kajatol... :D

Ha barmi kerdesed van, irj, es sok sikert a felvetelihez! :)

2018. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm😊 Esetleg valami tanács a felvételire? (Nyílván a feladatok megoldása mellett) Hány ponttól kerülhetek be?😊
2018. júl. 15. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinald meg az osszeset... :D Es idore, mert abbol nem nehez kifutni... Ha kituno vagy, akkor olyan 75-80 ponttol, de a matekodnak nem art 40 korul lenni... 250 pont az elerheto max, az utolso evekben ennek a szaknak a ponthatara 210 korulire sullyedt... 100 pont a vitt, 100 a matek, 50 a magyar
2018. júl. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Es nyaron eszedbe se jusson ilyenekkel foglalkozni... :D Pihenj nyugodtan, raersz meg :D
2018. júl. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm😂❤

Az az igazság, hogy rettentően maximalista vagyok, és már most görcsölök az egész miatt

2018. júl. 15. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!