Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Leőwey Klára Gimnázium Pécsen?

Leőwey Klára Gimnázium Pécsen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Általánosra szeretnék menni, angolra. A szóbeli érdekelne leginkább. Nehéz volt? Mennyit készültetem rá? Hamy ponttal vettek fel? Köszönöm előre is!

2018. júl. 15. 22:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Készültetek*,hány *
2018. júl. 15. 22:37
 2/4 anonim válasza:

Szia:)

Én nem sokat készültem szóbelire angolból(főleg mert elsősorban nem oda akartam menni)nekünk angolul kellett beszélni magunkról illetve kaptunk egy szöveget amit értelmezni kellett és arról beszélgetni,szerintem főleg a szókincset,kiejtést nézik,de a java az írásbelin múlik.Nekem 71 pontos volt (a szóbelit nem mondták meg) és így voltam 40.dik a sorban.(35 fős az osztály) De ez nem mérvadó,általában még a 100 dikat is felveszik ,mert nagyon sokan (én is) csak 2./3.lehetőségnek jelölik az angolt és ők kiesnek a sorból utána.

2018. júl. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2018. júl. 28. 12:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Heló :) igazából a szóbeli nagyon könnyű volt, ahogy az előző is írta, csak egy szövegről meg magamról kelett beszélni, egyáltalán nem készültem rá, én végülis 2. lettem az összesített listán (az írásbelim 82 pontos lett), de végül egy másik osztályba mentem :)
2018. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!