Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A PTE ETK gólyatábora milyen...

A PTE ETK gólyatábora milyen szokott lenni? Mennyire teszi ki az egészet ivás/bulizás? Információkért, ismerkedni érdemes elmenni?

Figyelt kérdés
Szorongással küzdöm egy ideje, néha-néha rámtörnek pánikrohamok, emiatt nem is szoktam inni. Nem is igazán vagyok bulizós típus, mindössze a barátkozás érdekelne és hasznosabb infók az egyetemi élettel kapcsolatban, illetve koleszos szeretnék majd lenni. Szerintetek lenne értelme elmennem vagy lesz ezekre később is elég lehetőségem? Kicsit félek, hogy egyedül maradok, ha már gólyatáborban kialakulnak a klikkek... ^^”

2018. júl. 16. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem az ELTE-re írva, hanem általánosságban a gólyabál ugyan az ismerkedés helyszíne, de nagy része van az ökörködésnek, az értelmetlen programoknak.

Életben fogsz maradni abban az esetben is, ha nem mész el. Másképp is lehet ismeretségeket kötni, semmint egy körben, ahol sokak iszogatnak, ökörködnek.

Sajnos nagyon megváltozott az egyetemisták átlagos kulturális színvonala, s nagyon heterogének a hallgatók, épp ezért a táborban nehéz lenne megtalálni azokat, akik hozzád hasonlóak, akikkel jól kijöhetsz. Talán erre az iskolában nagyobb lehet az esély.

Kitartás!

2018. júl. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%

Egyáltalán nem értem ezeket a kérdéseket.. Miért maradnál egyedül, mert nem mentél el a gólyatáborba? Ez nem középiskola 9. osztály, ahol kiközösítenek azért, mert nem veszel részt valamiben... Gondolkodjál felnőttesebben, ha már 18+ vagy..


Egyébként én nem hagynám ki, sok ismerősöm olyan, hogy nem szeret bulizni, mégis nagyon élvezte. De egyébként azt sem értem miért nem szeretsz bulizni, fiatal vagy. Ekkor kell kiélni/kitombolni magadat..

2018. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Én is PTE ETK-s leszek szeptembertől. Te melyik szakon leszel? :)
2018. júl. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én gyógytornászon Zalaegerszegen. :) És te?
2018. júl. 26. 19:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én mentőtiszti képzésre nyertem felvételt Pécsen. :)
2018. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dietetikán :))
2018. júl. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A PTE-BTK gólyatábor időpontja már meg van (Augusztus 19 - Augusztus 22).


Nézz utána a hivatalos oldalán/Facebook oldalán, lehet oda is kiposztolták már!

2018. júl. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

(Ha esetleg mégis szeretnél menni)


PTE-ETK gólyatábor: Augusztus 27 - Augusztus 30


Már a Facebook csoportok is megvannak.

2018. júl. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia, utolsó hozzászóló, és hogy lehet oda valahogy (face csopiba) kerulni vagy hogy megy ez?
2018. júl. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
[link] Jelentkezz :)
2018. júl. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!