Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik kollégiumokat ajánlanát...

Melyik kollégiumokat ajánlanátok egy Elte-BTK-ra (Kommznikáció- ès médiatudomány) felvételiző diáknak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 17. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Elte saját kolijait: KUK vagy VUK
2018. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A kukot inkabb hagyjuk mert lepra. Tokmindegy melyiket ajanlom mivel valoszinuleg ugyse abba kerulsz itt nem az szamit hogy kinek van tobb pontja, de igen a btksok altalaban kukosok vagy adksok lesznek. altalaban.
2018. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

2., hogy érted, hogy "nem az számít, hogy kinek hány pontja van"? Kétlem, hogy annyi "protekciós" lenne, hogy ez a kollégiumi felvételit befolyásolná, vagy tévedek?

Engem leginkább az érdekelne, hogy mely koleszok vannak a legközelebb az egyetem azon részeihez, ahol várhatóan óráim lesznek?

2018. júl. 19. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo ugy ertem hogy itt nem rangsorolnak pontok szerint hogy a legtobb pontot szerzo illeto valaszthat eloszor. Nekem a volt kolis szobatarsam meg sem jelolte a kolinkat es megis oda vettek fel. . Ez nem a protekcio. Pluszban ugye a felsobbeveseknek mar megvan a hatarozatuk kiket hova vettek fel es nem aranyosan oszlik el , igy az egyik koli kb mar majdnem betelt mig a masik teljesen uresen all. Nem a protekciorol van szo, hanem az elte szervezetlen rendszererol viszont ha btks vagy ilyen szempontbol igen a KUK illetve az ADK is jo valasztas, de szerintem meg a Martin Aron vagy a KCSSK is.
2018. júl. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A Márton Á. szakkoleszt felújítják, es ezert ősztől nem fog üzemelni. Viszont a többit köszönöm szèpen!:)
2018. júl. 21. 10:40
 6/6 anonim válasza:

Szia! Az egyetem oldalán az Ajtósi Dürer sori kollégiumot ajánlják, de itt a teljes lista: [link]

Egyébként remélhetőleg én is btk-s leszek. :)

2018. júl. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!