Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME-VIK, mérnökinformatikus...

BME-VIK, mérnökinformatikus (ANA) -n van esély rá hogy 470 felett legyen a ponthatár?

Figyelt kérdés

2018. júl. 18. 07:43
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha megerősítésre vársz, akkor tőlem megkapkod. Nincs rá esély.
2018. júl. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, főleg hogy szeptemberben már BProf képzés is indul, ami valószínűleg elszívja a BSc-re jelentkezők egy részét. (Ha jól sejtem, nem változtatják a létszámkorlátot a BSc-n.)
2018. júl. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
unatkozol vagy mert irsz ki ilyen idiota kerdest amikor 10 pontnal tobbet semmi se valtozik soha?????? kamupontjaiddal egyutt szorakoztass mast
2018. júl. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Esély az van rá. Valószínű, hogy bekövetkezik? Nem.

De kérlek, nézd meg az előző évek eredményeit, és vond le a következtetéseket, ha pedig csak megerősítésre vársz, mert úgy gondolod a 470 körüli pontod kevés az 500pontos érettségiből akkor igen, ügyes vagy, gratulálok hozzá, elég lesz ide.

Ugyanaz a kaliber mint amikor rengeteget készültél a dolgozatra, aztán óvodás szintű feladatokat kaptok benne, és megkérdezed az osztálytársaidtól, hogy a 2+2 feladatra nektek is 4 lett az eredmény?

Nekem is bőven a ponthatár felett lett az érettségim anno, de nem kezdtem el pánikolni, hogy elég lesz vagy sem. Megnéztem a statisztikákat, és láttam, hogy biztosan felvesznek. Nem kell ezt túlgondolni, mert az első ZH után kiégsz ha így stresszelsz azon amin nem kellene.

Meg amúgy is megvannak már a pontjaid, nem igazán tudsz rajtuk változtatni.

2018. júl. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
400 is bővel elég ... a 470 már orvosi szakokra is elég.
2018. júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy mérnökinfón már 400 körül teljes biztonságban van az ember. De 470 mellékesen még orvosira sem kell, 441 volt a max, és az is Pesten. :D
2018. júl. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!