Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Önköltséges formára történő...

Önköltséges formára történő átsoroláról mikor tájékoztatnak?

Figyelt kérdés
Megteszik ezt emailben is valamikor vagy a Neptun felületén változik valami?Neptunban a Féléves Adatok fülnél 2018/19-Pénzügyi státusz:Állami ösztöndíjas kiirás található de nem vagyok benne hogy ez jelent is valamit így.

2018. júl. 22. 10:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elvileg levélben kell értesíteniük. nem érted el az előírt 36 kreditet? Ha nem, akkor ne reménykedj, ami késik, nem múlik, most el vannak foglalva a felvételikkel az egyetemek, nálunk már gyártják a gólyacsomagokat.
2018. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Vodafonelive ***** válasza:
Én pl. hétfő este kaptam emailt (igaz fordított esetről) az önköltségesről államira való átsorolásról, SZIE, ha ez számít valamit.
2018. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi,de csak levélben értesítenek?Neptunban nem változik valami,nincs jelzés,email,bármi?Állandó lakhelyemen nem tudom átvenni bármit is küldenek már csak ezért is érdekelne hogy jelzik e ezt más formában is.
2018. júl. 22. 21:54
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként tavaly sem értem el a 36-ot és nem történt semmi,átszámoltam mindent és így visszanézve furcsállottam is.Külhoni magyar vagyok és ezt irja a neptunom- "Külföldi finanszírozás:a fenti kategóriák egyikébe sem tartozó, államilag támogatott vagy magyar állami (rész)ösztöndíjas) képzésben részt vevő személy, aki a szomszédos államokban élő magyarokról szóló törvény hatálya alá tartozik."Ezért is reménykedem.
2018. júl. 22. 22:00
 5/11 Vodafonelive ***** válasza:
Nekem a TO azt írta, hogy lesz hivatalos levél forma is, illetve nálam a Neptunban jött e-mail az elfogadásról, plusz már át is rakták a stádiumomat, hogy a 18/19/1-es tanévben állami formában leszek. :)
2018. júl. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is átrakták Állami Ösztöndíjasra,eddig nem volt ott semmi,csak furcsának tartom az egészet,félek hogy szeptemberben jövök rá csak.Neptunban a Féléves adatok fülnél neked is a 2018/19/1 szemesztere megegyezik a 2017/18/2 szemeszterével?Ugyanaz a szám szerepel mindkettőnél?
2018. júl. 22. 22:44
 7/11 Vodafonelive ***** válasza:

Alapvető féléves adatok

Évfolyam:1

Tankör:

Szemeszter:2

Státusz:Aktív

Pénzügyi státusz:Önköltséges

Beiratkozás:2018.01.29.


Alapvető féléves adatok

Évfolyam:

Tankör:

Szemeszter:2

Státusz:Még nem meghatározott

Pénzügyi státusz:Állami ösztöndíjas

Beiratkozás:


A bővebb fülön meg a következő van.:Bővebb információk

Finanszírozási forma változásának oka:Tanulmányi eredmény alapján változott

2018. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Még annyit kérdeznék hogy ha emlékszel, mielőtt megváltoztatták Állami ösztöndíjasra a pénzügyi státuszod, 2018/19/1-nél nem volt ott semmi adat vagy Önköltséges volt kiírva(mint az előző félévben defaultba csak átvitték)?
2018. júl. 22. 23:13
 9/11 Vodafonelive ***** válasza:
Nem tudom, nem nézegettem, mert úgy voltam vele, hogy kevés esély van átkerülni államira(tekintve, hogy itt MSc-n mindenki mindent megcsinál jó jeggyel), de gondolom azért sikerült, mert volt aki itthagyta és volt akinek elfogyott az állami féléve.
2018. júl. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 29-én kaptam üzenetet róla a neptunban. Azt írják, postán is kiküldték, de az még nem érkezett meg.
2018. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!