Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények ezekről az egyeteme...

Vélemények ezekről az egyetemekről, képzésükről, magukról a karokról illetve szakokról?

Figyelt kérdés

Érdekelne a véleményetek, volt illetve jelenlegi hallgatók!


-Budapesti Gazdasági Egyetem, Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar, közösségszervezés/humánfejlesztés szak

-Szent István Egyetem, Élelmiszertudományi Kar, élelmiszermérnöki szak

-Pannon Egyetem, Georgikon Kar (Keszthely), vidékfejlesztési agrármérnöki szak

-Széchenyi István Egyetem, Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kar, turizmus (felnőttképzés|FNA)



Válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. júl. 22. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A szakokról annyira nincs fogalmam, az iskolákról valamennyit tudok nyilatkozni.


BGE: Sokaktól hallottam rosszakat, viszont ezt többen megcáfolják. Nem hiszem, hogy rossz egyetem lenne.


Szent István Egyetem: Színvonalas egyetem, szép várossal, céltudatos emberekkel.


Pannon Egyetem: Csak jókat hallottam róla. Több ismerősöm oda jár, nem mondtak róla semmi rosszar. Nagyon jó a képzés, jól az oktatól, normálisak/kedvesek/barátságosak a hallgatók, jó a kollégium.

2018. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, ment a zöld!



Esetleg még várnám a válaszokat, akár csak egyetemről, karról, de leginkább szakokról is!

2018. júl. 22. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A SZIE-ÉTK Pesten van (ami valóban szép város, de az első szerintem Gödöllőre gondolt :) )


A képzés nehéz, de szorgalommal teljesíthető, a campus területe nagyon szép (budai arborétum). A légkör viszonylag családias mivel kb 180-200 fővel indul 1-1 évfolyam, ami 1. év végére olyan 130 körülire redukálódik, tehát legalább látásból ismersz mindenkit.

Nagyon kémiás a szak, ha azzal nem vagy közeli barátságba, akkor kénköves pokol lesz az egész (illetve a matek se árt).

2018. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igen, erről már tájékoztattak, hogy nagyon kémia matek! Nagyon szépen köszönöm a választ, a zöld ment!:)
2018. júl. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!