Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az élet a Pázmány...

Milyen az élet a Pázmány kollégiumaiban Budapesten?

Figyelt kérdés
Főleg lányok válaszára lennék kíváncsi, akiknek van már tapasztalatuk, vagy hallottak dolgokat. Tényleg ennyire "szigorú", hogy este 9ig vissza kell érni, vendéget lehet fogadni? Ilyesmi dolgokra, esetleg bulizásokra lennék kíváncsi. Köszönöm előre is!

2018. júl. 23. 12:46
 1/2 majipoor ***** válasza:
100%
attól is függ, hogy melyik karra jelentkezel, mert pl. a btk-nak saját kollégiuma nincs egyáltalán Budapesten. Helyette vannak katolikus kollégiumok, amik viszont tényleg szigorúak úgy tudom
2018. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Pont a BTK-ra vettek fel és nem tudom még, hogy melyik kolit válasszam... kicsit taszító, hogy mind vallásos és ezek szerint szigorú is :/
2018. júl. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!