Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Próbáljam meg újra a felvételi...

Próbáljam meg újra a felvételit vagy inkább hagyjam és maradjak ott ahol leszek? Nagyon bánt az egész és igazán nem tudom mit csináljak, tudtok esetleg segíteni?

Figyelt kérdés
Most fejeztem be a 6.osztályt,felvételiztem 6 osztályos gimnáziumokba,egyik sikerült is,nekem ezzel az a problémám,hogy én igazából ahova nagyon szívesen szerettem volna menni,oda nem vettek fel és ez nagyon bánt,a felvételim nagyon jól sikerült(89),de a hozott pontjaim miatt nem sikerült a bekerülés(44) mert azok már alacsonyabbak voltak,már vagy,hogy 4 hónapja vége a felvételi időszaknak,de minden nappal,este csak erre tudok gondolni,8.-ban megpróbáljam újra vagy túl rizikós?Az ország egyik legjobbb gimnáziumáról beszélek

2018. júl. 25. 00:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld! Hozzánk Fazekasba sokan jöttek kilencedikben is, pedig mi is hatosztályosak voltunk. Hajrá!
2018. júl. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz nyugodtan a hatosztályosba, ott többet tanulsz, mint az általános iskolában. Nyolcadikban pedig sima felvételi eljárással átmehetsz abba az iskolába négyosztályos gimibe, ahova nagyon szeretnél, de maradhatsz is ha esetleg megszereted.Mi is így voltunk :)
2018. júl. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
12 évesen, az éjszaka és a nyári szünet közepén ezen jár az agyad? NEm semmi...
2018. júl. 25. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!