Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol is lehet megnézni kicsivel...

Vonószenekar kérdése:

Hol is lehet megnézni kicsivel korábban a felvételi ponthatárokat? Nagyon izgulok.

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
A felvételi ponthatárokat nem lehet elörermegnézni. Azért is várja annyi fiatal összegyűlve tereken pl. És nézi nagy kivetítőkön a ponthatárok kihirdetését. Az előző évi ponthatárokat tudod csak megnézni.
2018. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Todboy ***** válasza:
59%

Állítólag, már a hivatalossá tétel előtt elérhető lesz, direkt linkről:

[link]

2018. júl. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vodafonelive ***** válasza:
69%

Amit az #2 linkelt oldalt, ott válaszd ki az egyetemed, karodat és 8 óra előtt 10 perccel már tudni fogod a pontot. :)

Tavaly én 12 perccel előbb tudtam meg, hogy meglett a pontom, mint a hivatalos esti 8 órai közzététel.

2018. júl. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, szerintem mostantól kezdve 5 percenként nézni fogom.
2018. júl. 25. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
nekem még nem jelenik meg az az oldal :c
2018. júl. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%
A válaszok között linkelt oldalt csak én nem tudom megnézni?
2018. júl. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Todboy ***** válasza:
75%

Senki sem tudja addig amíg fel nem töltik/aktiválják.

Mint ahogy Vodafonelive is mondta, előbb lesz elérhető, mint, ahogy a főoldalra éles formában kitennék.

2018. júl. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!