Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Levelezős tagozatos egyetemist...

Levelezős tagozatos egyetemistaként mi a jobb kollégiumot bérelni vagy szállást foglalnni, amikor árban kb ugyanott vannak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha huszas éveid elején jársz, nyitott vagy a bulikra, csajozásra/pasizásra és az alvás másodlagos, akkor koli, ha felnőtt, amúgy dolgozó ember vagy, aki nem akar ismerkedni és alkalmi kapcsolatokba bonyolódni, esetleg bulizni, akkor szállás.
2018. júl. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kicsit idősebb vagyok, ezért is a levelező képzést választottam munka mellett


amúgy levelezősök esetében mikor szokott lenni a tanévnyítás, egy napon a nappalisokkal hétköznap?

2018. júl. 26. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
2 szakon voltam levelezős. Mindkettőn együtt volt a nappalisokkal, de egyik helyen külön teremben, a másikon boldog-boldogtalan együtt volt (órákig el is tartott).
2018. júl. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden koliban találni nyugisabb lakótársakat. Az albérlettel meg lehet több probléma, ami több időt vesz el. Szerintem kár általánosítani ilyen téren. Viszont én úgy láttam, árban a kollégium sokkal jobban megéri. A mi kolink díja nekünk pl. 9300 Ft/hó, máshol is pár tízezres árak vannak, míg egy albérlet lehet 80 ezer is. Nyilván a kollégiumban el kell viselned az együttlétet általában 3 másik emberrel, és azért több közösségi programok, örjöngések vannak, közösek néhol a konyhák, stb. De én ennek ellenére is tudtam tanulni egy igencsak nehéz szakon is.
2018. júl. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!