Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Állatorvostan hallgatók!...

Állatorvostan hallgatók! Van/volt időtök az egyetem mellett dolgozni?

Figyelt kérdés
És körülbelül milyen munkakörökben, mennyit tudtok/tudtatok keresni? Minden személyes tapasztalatot szívesen fogadok! :)

2018. júl. 27. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából volna rá időm, de az sok lemondással járna.


Én szeretek minden nap picit tanulni, időt hagyni az edzésre, pihenésre, a különböző tehetséggondozó előadáson részt venni, a kutatásokhoz csatlakozni, stb.

Szeretek bulizni is.


Na ezek egyáltalán nem működnének ha dolgoznom kellene mellette és a tanulmányi előmenetelem, egészségem rovására menne.


Persze teljesíthető a munka csak neked kell eldönteni, hogy mi a fontosabb. Nem lesz könnyű.

2018. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenképpen a tanulás fog az első helyen állni nálam, ez mellett pedig én is társasági ember vagyok, plusz van egy csomó hobbim is, úgyhogy ezt így azt hiszem passzolhatom. :/ Esetleg nem tudom, van-e olyan munka, amit otthonról is lehet csinálni, ilyen papírmunkás dolgokra gondolok (egyszer mintha hallottam volna valami hasonlóról).
2018. júl. 27. 16:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja, és elfelejtettem, hogy köszönöm a választ! :)
2018. júl. 27. 16:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem állatorvosis vagyok, de szerintem minden orvosi szak egyformán nehéz. Amit én el tudok képzelni, az max. heti 10 óra. Na már most mások szerint ez sem lehetséges. Én gimi alatt is dolgoztam ennyit, pedig akkor is volt napi 8 órám (elhiszem, hogy orvosin még több lesz) másnapi tézével.

Az otthoni munkával vigyázz. Inkább azt javaslom, hogy diákszövetkezeteknél nézz szét, én már találkoztam 1-2 nagyon minimális személyes kontaktot, egyeztetést igénylő munkával, ahol a hét nagyrészében otthonról dolgozol.

Illetve, ha van valami kézműves hobbid, akkor nézz szét az etsy-n, ott eladhatod ezeket.

2018. szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ÁÁáh
2018. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!