Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek hogyan lehet...

Szerintetek hogyan lehet puskázni érettségin?

Figyelt kérdés
Van rá valami lehetőség? Csinált már valaki ilyet? Nem használatra, csak úgy érdekel, hogy sikerült e már valakinek kijátszania ezt a biztosnak tűnő rendszert.

2018. júl. 29. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én kimentem wc-re és megnéztem, ami kellett törin telóról. Mármint nem én, hanem olvastam a neten, hogy valaki csinált ilyet.
2018. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan érettségin vagy, ahol lehet függvénytáblát használni, akkor egy már nem író toll hegyével vagy körzővel bele kell karcolni a függvénytáblázat lapjaiba néhány infót. Én pl.szakmai érettségin bűnöztem ilyet, valamiért nagyon éreztem, hogy kelleni fog az egyik táblázat xD Nyilván ez ugyanígy működik törin vagy matkon, csak nekem ott nem érte meg, mert azt a kettőt még rosszabb napjaimon is megírtam ötösre IQ-ból. A
2018. júl. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!