Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Novemberre esz meg az nyelvviz...

Novemberre esz meg az nyelvvizsgám (B2), de a tájékoztató levélben azt írták, hogy az egyetemi beiratkozáshoz a bizonyítványt is vinni kell róla. Most akkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Eddig minden remekül ment, nem volt semmi fennakadás, de ez mondhatni mellbevágott. Pláne úgy, hogy tudtommal csak 2020-tól kell ahhoz, hogy felvegyenek. Ha ez számít, akkor történelem-etika szakos tanárnak jelentkeztem.
2018. júl. 30. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van viszed, ha nincs, akkor bemutatod a TO-n, amikor meglesz. A kimeneti követelmény általában egy B2.
2018. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak akkor kell vinni, ha van nyelvvizsgád...:D Akinek nincs, az nem viszi értelemszerűen.
2018. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem. Nos, engem ez ijesztett meg:


[link]


Elég gyatra minőségben lett összefésülve, de mobilon ennyi tellett tőlem.


Természetesen köszönöm mindenkinek, aki segített! :)

2018. júl. 30. 18:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
"minden rendelkezésére álló" ;)
2018. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!