Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A BGE KVIK-en milyen egy...

Fireland27 kérdése:

A BGE KVIK-en milyen egy átlagos órarend?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy egy héten feltétlen bekell menni mind az 5 nap, és hogy egy nap átlagosan mikortól, és meddig kell bent lenni?

2018. júl. 30. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell mind az 5 nap bejárni. Ha szerencséd van, meg tudod csinálni, hogy pénteken ne legyen órád. De az is lehet, hogy valamelyik másik napod lesz szabad. Sok mindentől függ. Lehet olyan napod is, hogy egész nap bent vagy meg olyan is, hogy 1 vagy 2 órád lesz csak.
2018. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És maximum meddig kell bent lennem? Azért kérdezem mert hétfőn, csütörtökön edzést tartok 5től, szóval 3-4 körül már elkéne indulnom.

2018. júl. 31. 13:38
 3/4 anonim válasza:
a felvett órákra is lesz több meghirdetett időpont, (jobb esetben) valamennyire azt is tudod variálni. a duális képzésesek miatt alapból úgy szokták szervezni hogy max 4 napot kelljen bent lenned, de ha eléggé össze préseled, nekem első félévben a heti 3 nap is sikerült. mondjuk volt hogy még 6 fele is volt órám, úgy hogy minden nap reggel 8-kor kezdtem. (mondjuk én nem kvik-es vagyok, csak bges)
2018. júl. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Te rakod össze az órarendedet, szóval ha 5-től dolgod van fixen, akkorra nem veszel fel órát és kész. A legtöbb tárgyból nagyon sok időpont van, csak gyorsnak kell lenni tárgyfelvételnél (előre megtervezni, hogy mit fogsz felvenni). Ha mégis csak "rossz" időpontra sikerül felvenni, akkor még mindig lehet kérvényezni a Tanulmányi Osztályon, hogy rakjanak át másik órára (ők tudnak plusz helyet nyitni neked), csak ehhez jól meg kell indokolni. Az mondjuk nem érdekli őket, hogy a másik tanárhoz szeretted volna, mert ő szimpibb vagy hogy nem szeretsz korán kelni/korábban haza akarsz érni..:D

De hamarosan tudod már aktiválni a neptunt és akkor látni fogod, miről beszélek :) Tanulmányi Osztályhoz meg sok-sok kitartást és tüelmet kívánok!:D

2018. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!