Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SE-ÁOK hallgatói! Harmad- és...

SE-ÁOK hallgatói! Harmad- és negyedévben hogyan néz ki az órarendetek?

Figyelt kérdés

Ha leírnátok nekem, azért igen hálás volnék.


Történet: Megszakítottam a tanulmányaimat magánéleti okokból, s most úgy alakul, vidéki egyetemen fogom befejezni a másodévet, de mivel a családom Budapesten él, harmadévtől szeretnék hazajönni hozzájuk. Közben tervezgetünk a párommal, van egy csomó minden, amit szeretnénk megvalósítani, és közben gondolkodunk, milyen lehetőségeink adódnak és mennyi szabadidőnk lesz hozzá.


Köszönöm mindenkinek, aki szán rám időt és válaszol!



2018. júl. 30. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Harmadévtől kezdve már abba a csoportba jelentkezel, ahova te szeretnél, tehát már nem kell a betűket tartani. Így olyan órarended lesz, amilyet te szeretnél. Ha a neptun istenei is úgy szeretnék ( :D ) akkor simán lehet szabad pénteked is.

Negyedév jövő évtől kezdve már blokkosítva lesz néhány tárgyat kivéve (radió, népeg, farmak). Ez hatalmas könnyebbség, mert amúgy a napjaim jó része utazással ment el (a pulmó klinika a város túl felén van, jaj de utaltam).

Ha van még kérdésed, írj.

2018. júl. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat, hasznos információkat osztottál meg velem! A tömbösített oktatást említették már azok a hatodéves hallgatók, akikkel az ápolástan gyakorlatomon ismerkedtem meg, de azt nem tudtam, hogy alsóbb évfolyamokon is így zajlik a gyakorlati oktatás. Azt esetleg még megkérdezhetem, általában mikor kezdődnek és meddig tartanak a gyakorlati órák? Köszi még egyszer!
2018. aug. 2. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorlatok akkor vannak, amikorra felveszed őket. A blokkgyakorlatoknál mindenkinek ugyanazokban az idősávokban vannak a gyakok, általában délután kb déltől 4-ig (közben persze vannak szünetek).
2018. aug. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!
2018. aug. 8. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!