Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pázmány jogosok! A kötelező...

Pázmány jogosok! A kötelező testnevelést mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés
Idén felvételiztem a Pázmány jogra, és látom, hogy van kötelező testnevelés 2 féléven át. Na most ezt a honlapon úgy írják le, mintha halálosan komoly lenne, és bár annak ellenére, hogy heti 1 alkalmas tárgy, leírják, hogy lesz úszás, labdajátékok, teremtorna és minden remek sport. Most ezek komolyan egy Testnevelési Egyetemet akarnak rendezni, valami idegbeteg tanárral esetleg, vagy ez lazább azért? Még annak se örülnék, ha ilyen gimnáziumi tananyagot akarnának leadni, mert rühellem ezt a kötelezően teljesítendő testnevelési dolgokat. Félreértés ne essék, szeretek sportolni, járok konditerembe és focizni is, szóval ezeket szeretem. Esetleg konditermi bérletet igazoló lappal vagy valamivel nem lehet ez alól mentesülni, vagy csak a profi sportolóknak lehet ilyet?

2018. júl. 30. 19:08
 1/4 anonim válasza:
Ha olyan tesit veszel fel ami az egyetemen bejárós, akkor azon ott kell lenni, meghatározott számú hiányzás van.Ettől eltekintve magát az órát nem veszik túl komolyan. Van lehetőség kondibérlettel kiváltani, ebben az esetben tárgyfelvételkor ennek megfelelően kell felvenni a tesit. Az igazolás menete pedig majd fent lesz a honlapon.
2018. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már meg is találtam az infókat. Szerencsére akkor ez nem túl komoly :)
2018. aug. 1. 18:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet úszni ?
2018. szept. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha igen , hol?
2018. szept. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!