Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rajz tanárokhoz és érettségiző...

Rajz tanárokhoz és érettségizőkhöz kérdés, mennyi idő felkészülni az EMELT RAJZ érettségire?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni, és második emelthez a rajz mellett döntöttem. Tisztában vagyok vele, hogy művészi pályáról már lekéstem, nem ezért választottam a rajzot. Jó rajztudással, gyors és igényes munkával, és belefektetett energiával érdemes nekikezdeni az utolsó évben az emelt rajznak? (Időben nyilván nem úszok, de idén ez lenne az egyetlen emeltem és rendkívül ambíciózus vagyok.) :)

2018. júl. 31. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szioo ezt nem kedv rombolóként, de a rajz emeltnek nincs értelme, ezt meg a rajz tanárok is megmondják. Nem kapsz plusz pontot érte, mivel sehol sem követelmény, ha esetleg művész pálya érdekel, ott meg alkalmassági van. Így maximum magadnak szerzel örömet, hogy többet tudsz, mert a pont ugyanaz. Másrészt a rajz érettségin inkább művtöri van, de az elég durván. Nem a rajztudás számít. Ui. Én is rajzbol érettségiztem idén :)
2018. júl. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előző válaszoló: ez a művtöri megnyugtat köszönöm!! de szerencsére külföldön az egyetemen számít, csak azt nézik hány emelted van, a tárgyat nem. és inkább rajz mint kémia :p
2018. júl. 31. 18:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg hajrá, a rajz érettségi inkább a tanulásról szól :) ha kellenek esetleg segédanyagok, írj nyugodtan!
2018. júl. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Van 2019ben emelt rajz érettségi?

Arra mennék én is, de az igazgatóm azt mondta hogy nem indítanak.

2019. febr. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Valószínűleg változott már a tételsor 2019 óta, de ha valamelyikőtöknek vannak kidolgozva tételei esetleg elkérhetném?
2021. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!