Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvettek, hogyan tovább?

Felvettek, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne pár kérdésem.Felvettek egyetemre,olvastam,hogy lehet szoc.támogatást igényelni, ez teljesen rendben van,DE beléptem neptunba és nem értem mik ezek a kreditek, mellette a "félév" oszlop alatt a számok,az az,hogy mikor kell felvenni a tárgyat,vagy, hogy hány féléves tárgy? Nyelv órákat kell felvenni?/humán szak/ Illetve az óráimat a Tanulmányi Osztály rögzíti.Ez mit jelent? Csak kapok egy órarendet mint középiskolába,vagy csinálnom kell valamit? Illetve, ha igen akkor hogyan kell felvenni az órákat? Lehet hülyének tűnök de semmi tájékoztatót nem kaptunk :D Illetve bármi hasznos infot elfogadok,köszönöm :)



#egyetem #felvételi #Neptun #tanuláshozisdiplomakell
2018. aug. 1. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha listázod a mintaterveket, akkor ott van az tárgy, amit el kell végezned. A félév alatti szám azt jelöli, hogy hányadik félévben ajánlott elvégezni. Kötelező nyelv óra max. szakmai nyelv szokott lenni, de humán szakon szerintem nincs ilyen, ellenben van lehetőség nyelvtanulásra, de ezek általában díjkötelesek. Ha meg konkrét órarendet kaptok, akkor értelemszerűen az alapján kell felvenni az órákat.
2018. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már csak annyi kérdésem van, hogy mit jelent az, hogy Tanulmányi Osztály csinálja az órarendem? :)
2018. aug. 1. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!