Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha utolsó helyre (biosz...

Ha utolsó helyre (biosz szakra) vettek fel, de en orvos akarok lenni es jovore ujraprobalnam akkor mit kell tenni?

Figyelt kérdés
Meg semmi emailt vagy levelet nem kaptam az egyetemtol a beiratkozassal, vagy hasonlokkal kapcsolatban, szoval nem tudom. Egyszeruen csak nem megyek el beiratkozni? Ne szoljak valakinek? Attol mehetek jovore, ha iden nem megyek el?

2018. aug. 2. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem iratkozol be. Ennyi. Nem kell szólni senkinek.

Természetesen jövőre ettől még beiratkozhatsz egyetemre, ha felvesznek orvosira.

2018. aug. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
ha nem vettek fel, akkor teljesíteni sem fogod tudni sajnos. ha jövőre felvesznek és sokat tanulsz se lesz meg. nem akarlak lehangolni, inkább ösztönölek másra. sok ismerősöm jár oda és még akit bőven felvettek se tudja megcsinálni.
2018. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Újraérettségizel és jelentkezel újra. Beiratkozni meg nem mész el, nem kell szólni senkinek, semmilyen következménye nincs.
2018. aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

# 2


Hát látszik is, hogy csak elmondásból ismered az orvosit. :D

Én spec. odajárok, és rengetegen vannak, akiket nem elsőre vettek fel (sőt, olyanok is, akiket nem is másodszorra, hanem többedjére), és abszolút nem teljesítenek rosszabbul ők sem, mint azok, akiket elsőre vettek fel.

Ha meg senki sem tudná "megcsinálni" az orvosit, akkor szerinted hogy lennének egyáltalán orvosok az országban, zsenikém?

2018. aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit a kettes mondott az tényleg hülyeség, ne foglalkozz vele.


Nem kell csinálni semmit sem, csak nem mész el a beiratkozásra. Ettől jövőre még ugyanúgy jelentkezhetsz.

2018. aug. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%

Én pont ugyanígy jártam mint te,idén csak 413 pontom lett,de én sem szeretnék elmenni biológus szakra,úgyhogy megpróbálkozok vele újra. Szerintem ha ez az álmod,mint nekem akkor nem szabad feladni,és nem kell az olyanokra hallgatni mint a 2. válaszoló,csak tanulj nagyon sokat,és én bízok benne hogy így sikerülni fog.

Én is úgy tudom hogy nem kell szólni senkinek,elég ha nem mész el beiratkozni és kész. Mondjuk én kaptam már e-mailt az egyetemtől,de levelet még én sem.

Sok sikert jövőre!

2018. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!