Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák

A kérdés
dorityika nevű felhasználó kérdése:

Főiskolán, levelező tagozaton végzett alapképzésen mikor szoktak a vizsgák lenni?

A Debreceni Egyetem képzéseinek órái levelező tagozaton pénteken délután, illetve szombaton vannak. A vizsgákat is így szokták szervezni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: egyetem, vizsgaidőszak, levelező

2018. aug. 5. 18:32  Privát üzenet  

A válaszok
Általában nem, a pénteki vizsga nem kizárt, viszont hétvégén nem szokott vizsga lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. aug. 5. 18:38 Privát üzenet

En is a Debreceni Egyetemen tanulok turizmust levelezon.

Valoban, a szorgalmi idoszakban pentek es szombat, vagy csak pentek vagy csak szombat szoktak lenni orak.

Jo par hetvege ki is szokott maradni.

A vizsgaidoszakban hetkoznap szoktak altalaban lenni a vizsgak, sok vizsga a nappalisokkal egyutt. Tanarfuggo egyebkent, van aki gondol rank es hirdet delutani vizsgakat. Szombati vizdgam az elozo felevben 10-bol 1 tantargybol volt csak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2018. aug. 7. 09:39 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez elég szomorú, hogy ilyenkor ezt nem veszik figyelembe. Pedig a vizsgaidőszaknál is jó lenne, ha gondolnának a levelezősökre. Pláne úgy, hogy sok munkahely nem is támogatja a dolgozó fejlődését és még a szabadságát is alig engedik kivenni.

# 3/4Időpont 2018. aug. 7. 22:09 Privát üzenet
Ez van, de az oktatókat se lehet arra kötelezni, hogy szombaton egész nap vizsgáztassanak.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. aug. 7. 22:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Debreceni Egyetem Műszaki Karán Gépészmérnök alapképzésen levelezőn, első évfolyamon van nulladik zh?
BCE szőlész-borász mérnöki alapképzésen levelező, önköltséges tagozaton a ponthatár 262. Nekem 268 pontom van. Bekerülök pótfelvételin?
Sok alapképzésen (levelező, önköltséges) helyen 260 a ponthatár. Létezik ez?
Nagy a különbség alapképzésen a nappali és a levelező tagozat között? Levelezőn hogyan oldják meg a gyakorlatot? Akinek levelezős diplomája van, hátránnyal indul? Konkrétan...
A Gödöllői Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Karának Kertészmérnöki alapképzésén létezik levelező?
Az igaz, hogy ha valaki főiskolán vagy egyetemen alapképzésen, levelező szakon tanul, akkor nyelvvizsga nélkül is szerezheti a diplomáját?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Magyar iskolák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!