Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen lesz a Váci Boronkay...

Milyen lesz a Váci Boronkay technikusi osztálya?

Figyelt kérdés

Közgazdaságiba jártam és felek a hirtelen váltásról hogy milyen lesz. Szerintetek?

Gépészetire megyek:)



2018. aug. 5. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én nem technikus osztályba jártam, de boronkays voltam. Amit gondolom tudsz, hogy lesz egy rakat szakmai órád már kilencedikben, és ebből 12.év végén kötelező közép vagy emelt érettségit tenni. 11.-től minden héten lesz egyébként egy nap, amit a tanüzemben töltötök, ekkor lesznek a "gyakorlati" órák. Tanárfüggő, ki hogy tartja meg ezeket és mennyire veszi komolyan, de azért ne melegedni járj csak be majd oda sem.

Ami érdekes még, hogy a heti három matek helyett négy van, és csoportbontásban tartják. Nálunk önkéntes alapon kerültünk a két csoportba. Az angol is csoportbontásban lesz, de gondolom ez a szintfelmérőből már biztos kiderült számodra.

Egyébként sok embernek hirtelen váltás és nagy újdonság a Boronkay, emiatt semmiképp ne aggódj! És ha bármi kérdésed van, nyugodtan írhatsz nekem.. bár tényleg nem gépészetis voltam, de hátha tudok segíteni! :)

2018. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na hogy tetszik?
2019. máj. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!